Anëtarë Online

None

Online në chat

No users online

Publikoje Në:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 

Vizita albart

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSot20
mod_vvisit_counterDje140
mod_vvisit_counterKëtë javë538
mod_vvisit_counterJavën e kaluar1097
mod_vvisit_counterKëtë muaj3424
mod_vvisit_counterMuajin e kaluar5165
mod_vvisit_counterTotali513308

Online (deri para 20 min.): 4
IP juaj: 54.158.183.188
,
Tani jemi: 24-03 -2017 03:59
Mirë se vini në AlbArt&AlbaniForum
STUDIO RISTYLE - kameraman, fotograf,dj, krijime websitesh pdf Shtyp Email
nga Administrator   
E hanë, 23 Korrik 2012 10:32

STUDIO RISTYLE JU URON MIRESEARDHJEN!

Nese keni nevoje per kameraman profesionist per filmime HD , per fotograf qe di te kape momentin dhe ta beje ate nje kujtim te bukur qe do tju shoqeroje per gjithe jeten, per dj qe te kerceni pa pushim por gjithashtu edhe nese deshironi te krijoni nje websit, ndoshta dhe duke u bazuar mbi filmimet dhe fotografite e bera nga STUDIO RISTYLE atehere ketu jeni ne vendin e duhur per ti bere realitet keto endrra!
Nese jeni thjesht kurioz, atehere ju rekomandojme te shfletoni te gjitha sherbimet tona, keshtu qe ne rast nevoje mund te na rivizitoni dhe te kerkoni sherbimin qe ju nevojitet.
Gjithashtu nese nuk ju duhet juve nje sherbim nga STUDIO RISTYLE, mund t'ia rekomandoni miqve tuaj qe jane duke menduar te organizojne festen e tyre te çfaredolloji, si: dasma, fejesa, ditelindje, festa diplomimi dhe party te ndryshme.
KONSULTONI SHERBIMET TONA NE VIJIM DHE NDIQNI MENUNE "KONTAKTO" PER TU VENE NE KONTAKT ME RISTYLE STUDIO.
Nese keni nje fejese, martese, ditelindje, party e çfaredolloj feste tjeter, mund te kontaktoni STUDIO RISTYLE per sherbimet e renditura ne vijim
SHERBIMET E STUDIO RISTYLE

ose KLIKO KETU PER NJE VERSION TJETER TE WEBSITIT

STUDIO RISTYLE

JU BEN TE ENDERRONI

 
Përditësuar së fundmi më E hanë, 23 Korrik 2012 10:40
 
STUDIO RISTYLE - kameraman, fotograf,dj, krijime websitesh pdf Shtyp Email
nga Administrator   
E hanë, 28 Maj 2012 10:59

Nese keni nevoje per kameraman per filmime HD , per fotograf qe di te kape momentin dhe ta beje ate nje kujtim te bukur qe do tju shoqeroje per gjithe jeten, per dj qe te kerceni pa pushim por gjithashtu edhe nese deshironi te krijoni nje websit, ndoshta dhe duke u bazuar mbi filmimet dhe fotografite e bera nga RISTYLE STUDIO atehere ketu jeni ne vendin e duhur per ti bere realitet keto endrra!

Nese jeni thjesht kurioz, atehere ju rekomandojme te shfletoni te gjitha sherbimet tona, keshtu qe ne rast nevoje mund te na rivizitoni dhe te kerkoni sherbimin qe ju nevojitet.

Gjithashtu nese nuk ju duhet juve nje sherbim nga RISTYLE STUDIO, mund t'ia rekomandoni miqve tuaj qe jane duke menduar te organizojne festen e tyre te çfaredolloji, si: dasma, fejesa, ditelindje, festa diplomimi dhe party te ndryshme.

KONSULTONI SHERBIMET TONA NE VIJIM DHE NDIQNI MENUNE "KONTAKTO" PER TU VENE NE KONTAKT ME RISTYLE STUDIO.

Nese keni nje fejese, martese, ditelindje, party e çfaredolloj feste tjeter, mund te kontaktoni RISTYLE STUDIO per sherbimet e renditura ne vijim:

SHERBIMET E RISTYLE STUDIO

 
DASMA SHQIPTARE pdf Shtyp Email
nga Administrator   
E hanë, 28 Maj 2012 10:55
E pra miq ja ku jemi ne prezantimin e nje sherbimi komplet te ri qe ecaty.com ju ka vene ne dispoziocion. Vazhdojne surprizat ne albaniaforum dhe surpriza me e re eshte DASMA SHQIPTARE nje websit i krijuar nga STUDIO RISTYLE  dhe qe percjell traditen e dasmave shqiptare.

Dasma per shqiptaret eshte nje eveniment special ku mblidhen tok te gjithe, burra, gra, vajza e djem, femije, pleq e plaka, miq, kusherinj e shoke per te festuar bashkimin e nje çifti perjete.

Vecantia e dasmave shqiptare eshte muzika, kryesisht ajo popullore qe pelqehet nga çdo grupmoshe dhe qe gjalleron edhe femije e pleq, gjithashtu edhe ata qe jane te gjalleruar, te rinjte. Pra per kete qellim u krijua dhe websiti dasmashqiptare.ecaty.com qe mund te arrihet edhe nepermjet adreses dasmashqiptare.info

Vizitojeni pra per te mesuar me teper mbi dasmat dhe traditat e tyre duke shpalosur dhe videoklipet qe jua shpjegojne me ne detaje.

 
Hapet faqja e turizmit shqiptar nga ecaty.com pdf Shtyp Email
nga Administrator   
E shtunë, 19 Maj 2012 11:26
May

tourism.ecaty.comShqipëria është një vend që dallohet për shumëllojshmerinë dhe ndryshueshmërinë e pesazhit të saj. Malet ngrihen menjëherë nga ultësirat bregdetare me një lartësi prej më shumë se 2.400 m. Ndërthurja e luginave me ultësirat krijojnë pengesa për rrugët moderne, të cilat janë një veçori që e bëjnë peisazhin më të përshtatshëm për eskursionistët, udhëtarët dhe adhuruestit e natyrës në përgjithësi.


Kodrat, malet, luginat e lumenjëve dhë grykat na ofrojnë një pamje të mrekullueshme e befasuese, detet, lumenjtë dhe liqenet janë pasqyra vezullore e peisazhit, gurët gelqerorë të pranishëm kudo dhe dajlet gjarpëruese, majat dhe shkembinjtë e zhveshur formojnë shtyllën kurrizore të mjedisit.
Per te ditur sa me teper mbi shqiperine dhe vendet turistike te saj, ecaty.com ka hapur nje website te dedikuar turizmit ne shqiperi. Websiti eshte ne 3 gjuhe(Shqip, Anglisht dhe Italisht). Ne te mund te eksploroni vendet me te bukura te shqiperise dhe gjithashtu ti rekomandoni miqve tuaj te huaj per te bere nje udhetim turistik ne vendin tone. Pra mjafton ti keshilloni qe te klikojne ne tourism.ecaty.com dhe do te mesojne me teper mbi shqiperine. Gjithashtu beni mire ta vizitoni faqen ne fjale, here pas here. Ne kete menyre do te jeni gjithmone te azhornuar mbi sherbimet e reja dhe vendet e reja turistike ne Shqiperi dhe sherbime te ndryshme qe do te shtohen hera heres. Ju uroj vazhdim te kendshem!
 
Gëzuar Vitin e Ri 2011 pdf Shtyp Email
nga Administrator   
E enjte, 30 Dhetor 2010 22:04

Ja pra jemi nje  nate para nates se vitit te ri. Uroj te jete nje vit i bukur per te gjithe ju e te kaloni sa me bukur! Gezuar 2011

Ju ftoj te perdorni dhe sherbimin urime per te derguar urime te animuara ne flash te personalizuar me urimin tuaj.
Gjithashtu mund te perdorni edhe imazhe shume te bukura qe mund ti gjeni ne "Rstyle-Gezuar!" ne www.ecaty.com
ose akoma nese doni te jeni te azhornuar here pas here mund te beheni fan ne faqen e RStyle ne facebook duke klikuar ketu

Gezuar pra edhe nga albaniaforum&albart

 

 


 

 
<< Fillo < Para 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tjetri > Fund >>

Faqja 1 i 10
Joomla templates provided by Web Hosting Art
Lajme: STUDIO RISTYLE - kameraman, fotograf,dj, krijime websitesh (E hanë, 23 Korrik 2012 10:32)
Kulture: STUDIO RISTYLE - kameraman, fotograf,dj, krijime websitesh (E hanë, 28 Maj 2012 10:59)
Kulture: DASMA SHQIPTARE (E hanë, 28 Maj 2012 10:55)
Kulture: Hapet faqja e turizmit shqiptar nga ecaty.com (E shtunë, 19 Maj 2012 11:26)
Lajme: Gëzuar Vitin e Ri 2011 (E enjte, 30 Dhetor 2010 22:04)
Notizie flash: Gezuar Festat (E premte, 24 Dhetor 2010 22:54)
Notizie flash: Gezuar Festat (E premte, 24 Dhetor 2010 22:48)
Teknologji: Nje loje e re ne shqip (E hanë, 04 Tetor 2010 20:06)
Lajme: bashkepunim me ecaty.com (E diel, 14 Mars 2010 13:51)
Teknologji: Trasformoni një faqe web në pdf (E diel, 17 Janar 2010 12:20)